O mojemusli.pl:

Mojemusli.pl to pierwszy w Polsce portal w którym możesz skomponować musli tak jak chcesz, według własnych upodobań, a przede wszystkim masz ogromną frajdę w komponowaniu swojego śniadania. Portal powstał z myślą o osobach poszukujących niekonwencjonalnych połączeń smakowych, a także ceniących sobie oryginalność i możliwość wyboru. Na stronie mojemusli.pl możesz sam nazwać swoją mieszankę – wymyśloną przez Ciebie,a nazwę zamieścimy na etykiecie Twojego musli. Dzięki mojemusli.pl możesz jeść nie tylko zdrowo, ale również smacznie!

Kontrola jakości

Od momentu pozyskania surowca aż do ekspedycji opakowanego produktu gotowego, we wszystkich fazach przetwórstwa, prowadzona jest systematyczna kontrola, co gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów.

Jak skomponować musli?

W bardzo prosty sposób, wystarczy wejść na stronę www.mojemusli.pl. Na początku zamówienia, jeżeli jesteś nowym Klientem, możesz się zarejestrować. System zapamięta twoje dane, by zaoszczędzić Ci czasu na każdorazowe ich wpisywanie podczas finalizacji zamówień. Drugim krokiem, jest wybór swoich ulubionych produktów, które chcesz zjeść na śniadanie. Wybrane składniki wrzucasz do wirtualnego koszyka i finalizujesz zamówienie. Są tysiące kombinacji spośród 70 dodatków musli. Jest to raj dla poszukiwaczy nowych połączeń smakowych.

W co pakujemy Twoje musli?

Każda mieszanka zapakowana jest w ekologiczną tubę (aż 98,5% nadaje się do ponownego przetworzenia). Ale po co je wyrzucać? Wielu naszych Klientów wykorzystuje je ponownie: Panie trzymają w niej przyrządy kuchenne, makarony, a dzieci kredki.

Liofilizacja owoców

Proces liofilizacji polega na suszeniu owoców ze stanu zamrożonego. Tak więc w niskich temperaturach nie ulegają degradacji jego najcenniejsze składniki i właściwości: witaminy, białka, składniki mineralne, zapach, smak, kolor. Dobrze zachowana struktura komórkowa pozwala na szybkie ponowne uwodnienie produktu. Mało kalorii, wysoka dawka energii! Mojemusli zawieraja mniej kalorii niż zwykłe płatki. Sam decydujesz co zjesz, monitorujesz poziom wartości żywieniowych przy dodawaniu składników. Spieszysz się do biura, szkoły, na uczelnie, do siłowni masz pewność, że twój umysł i ciało jest gotowe na wyzwania.