Musli 3 Kontynenty

Czy masz ochotę na egzotyczną podróż ze śniadaniem? Musli 3 Kontynenty łączy w sobie unikalną ilość wartości odżywczych z możliwością poznania oryginalnych smaków nieco mniej popularnych roślin. Z prosem, miłką abisyńską i amarantusem odwiedzisz Amerykę Południową, Europę i Afrykę. Poznaj właściwości odżywcze naszych mieszanek płatków musli – Musli 3 Kontynenty – ich wartości odżywcze, kalorie i witaminy. Oto najważniejsze informacje o naszych towarzyszach podróży…

 

Wartości odżywcze w 100 g

Energia: 387,7 kcal / 1622 KJ

Tłuszcze: 6,4 g

Białko: 13,1 g

Węglowodany: 66 g

 

Czy na pewno wiesz, co jesz? Musli 3 Kontynenty – właściwości, wartości odżywcze, kalorie

Dzięki amarantusowi i płatkom teff ten zestaw dostarczy Ci dużą porcję błonnika, wartościowe żelazo, magnez, wapń oraz pełnowartościowe białka, a także całą gamę niezbędnych w codziennej diecie witamin z grupy B oraz A, C i E. Musli 3 Kontynenty zawiera ponadto niewiele tłuszczu, stosunkowo mało kalorii oraz jest posiłkiem bezglutenowym! Bez wątpienia jest to jeden z najzdrowszych zestawów.

 

Zdrowie i uroda na talerzu – płatki teff, amarantus i płatki jaglane

Miłka abisyńska, czyli płatki teff - od dawien dawna znane w Etiopii – podaje się nawet niemowlętom. To kolejny produkt, który powinny polubić nasze dzieci, ponieważ jest on istną bombą wapniową! Zawiera go nawet więcej niż amarantus! Dodatkowo, ma też lizynę, która wspomaga wzrost najmłodszych. Kwas foliowy, magnez i cynk to kolejne powody, żeby skusić się na Musli 3 Kontynenty z płatkami teff.

Amarantus ekspandowany błyskawicznie przeniesie Cię do Ameryki Południowej, gdzie znany był już od czasów Inków jako środek podtrzymujący zdrowie i samopoczucie. Jest znakomitym źródłem żelaza, wapnia, magnezu, fosforu i potasu.

Płatki jaglane z kolei są panaceum na wiele naszych problemów. Działają grzybobójczo i odkwaszająco. Dodatkowo, dostarczają komplet potrzebnych nam witamin i minerałów, mając niewiele kalorii i tłuszczu.