Muszelki czekoladowe a wartości odżywcze. To da się połączyć!

Muszelki czekoladowe

Zastanawiałeś się, jak urozmaicić smak swojego musli ciekawym dodatkiem? Znudziły Ci się suszone owoce, prażone ziarna i inne składniki, którym brakuje wyrazistego smaku? Wypróbuj nasze muszelki czekoladowe! Właściwości tego dodatku mogą cię zadziwić i jeśli myślisz, że to niezdrowa alternatywa dla innych elementów musli – pozwól wyprowadzić się z błędu. Nasze muszelki czekoladowe produkowane są przede wszystkim z pełnego ziarna, które stanowi świetne rozpoczęcie dnia – energia pozyskana z takiego śniadania będzie towarzyszyć Ci przez długie godziny!

Wypróbuj ulubioną mieszankę naszych klientów z dodatkiem czerkoladowych muszelekMuszelki czekoladowe a wartości odżywcze. To da się połączyć!

Wiele osób myśli, że płatki o przyjemnym, słodkim, kakaowym smaku w postaci czekoladowych muszelek wcale nie są zdrowe i pożywne. Nasze muszelki czekoladowe, prócz tego, że są wypiekane z pełnego, pszenno-kukurydzianego ziarna, zawierają bardzo dużo błonnika i mało tłuszczu – taka kombinacja sprzyja szybszej przemianie materii, a co za tym idzie – szybszej utracie wagi i oczyszczaniu się organizmu. Dodatkowo kakao, które zostało użyte do produkcji naszych muszelek posiada obniżoną zawartość tłuszczu, ale nadal stanowi świetne źródło magnezu – przydatnego w walce ze stresem, zmęczeniem i skurczami.

Muszelki czekoladowe – kalorie nie stanowią problemu!

Obawiając się o wysoką kaloryczność niektórych produktów lub, co gorsza – tzw. „puste kalorie”, osoby dbające o linię często rezygnują z płatków śniadaniowych o czekoladowym smaku. Nasze muszelki czekoladowe są inne – dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom i spełniającym najwyższe standardy procesowi przygotowywania płatków, uzyskujemy produkt, którego wartości odżywcze dadzą Ci energię na cały dzień! Białko, węglowodany i tłuszcze to zbilansowany zestaw charakteryzujący nasze muszelki czekoladowe. Kalorie są w tym przypadku odżywcze i wartościowe, a nie „puste”.

Muszelki czekoladowe: wartości odżywcze i minerały w idealnej, śniadaniowej kompozycji

Jeśli jeszcze nie czujesz się przekonany do włączenia w swoją kompozycję musli muszelek czekoladowych, to musisz wiedzieć, że prócz magnezu przeciwdziałającemu stresowi i skurczom mięśni, zawierają one inne minerały, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nasze muszelki czekoladowe to bogactwo fosforu (odpowiadającego za siłę i gęstość twoich kości), miedzi (która wpływa na poziom odporności i wspomaga pracę mózgu), żelaza (jego niedobory mogą powodować anemię) oraz manganu (niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego).

Energia: 370 kcal / 1548KJ
Tłuszcze: 2.9 g
Białko: 9.5 g
Węglowodany: 47 g
na 100g