Płatki Owsiane Błyskawiczne – kalorie i wartości odżywcze

Płatki owsiane błyskawiczne

Sprawdź Płatki Owsiane Błyskawiczne – właściwości, kalorie i wartości odżywcze, które oczyszczą i wzmocnią Twój organizm.

Owies – główny składnik płatków owsianych, od zarania dziejów stanowi jeden z kluczowych składników codziennej diety. Dlaczego jemy tyle owsa? Odpowiedź to walory prozdrowotne, lecznicze i wartości odżywcze, co z kolei przekłada się na korzyści płynące z jedzenia płatków owsianych. Samo zdrowie. Nie wierzysz? Czytaj dalej.

Co zyskasz jedząc Płatki Owsiane Błyskawiczne? Właściwości płatków owsianych to witalność Twojego organizmu. Płatki są dobrym źródłem cennego białka, folianów oraz kwasu pantotenowego. To także bogate źródło składników mineralnych, m.in. magnezu, żelaza, selenu, miedzi, cynku, luteiny oraz manganu. Płatki Owsiane Błyskawiczne cechuje także wysoka zawartość soli mineralnych, witamin E, K, PP i z grupy B oraz błonnika pokarmowego, który odpowiada za regulację układu pokarmowego. Wnet unikniesz zaparć i poczujesz się lekko. Ponadto w płatkach owsianych znajdziesz antyoksydanty, korzystne dla naszego organizmu węglowodany złożone pełnowartościowe kwasy tłuszczowe. Płatki Owsiane Błyskawiczne włączone do codziennej diety to skuteczna recepta na obniżenie cholesterolu. Zmniejszysz tym samym ryzyko wystąpienia choroby niedokrwiennej serca. Płatki owsiane zapobiegają także kamienicy nerkowej oraz cukrzycy. Dieta bogata w owies zwiększa odporność organizmu, łagodzi stres oraz chroni i wzmacnia skórę. Właściwości płatków owsianych rozwiązują problemy osób mających problem z potencją – to nie jest żart – oraz doskonale sprawdzają się w leczeniu bólu reumatycznego. Właściwości płatków owsianych masz już w małym palcu.

Płatki Owsiane Błyskawiczne – kalorie i wartości odżywcze

Poznaj Płatki Owsiane Błyskawiczne – kalorie, wartości odżywcze pochodzące z tradycyjnie gniecionego ziarna owsa. Ze względu na bogactwo wartości odżywczych zawartych w płatkach owsianych, warto je włączyć do swojej codziennej diety. To coś dla osób, dla których zdrowe ciało i organizm to istota rzeczy. 

Kaloryczność, wartości odżywcze płatków owsianych (w 100 g):

Energia: 329 kcal / 1377 KJ

Tłuszcze: 7 g

Białko: 13.5 g

Węglowodany: 58.7 g


Płatki Owsiane Błyskawiczne – kalorie, właściwości, wartości odżywcze – już znasz. Posłuchaj swojego organizmu! Skomponuj swoje musli z dodatkiem pożywnych płatków owsianych uzupełnionych o smakowite dodatki.